021226696495 info@vavcohvac.com

داکت اسپلیت سقفی توکار کویل سرخود

داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود یک مدل از داکت اسپلیت است که هم توکار نصب می شود و هم کوئل و پیچه های سرمایشی را در خود به صورت تعبیه شده دارد. این مدل داکت اسپلیت مزایای مختلفی دارد و برای بسیاری از ساختمان ها توصیه می شود.

داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود

کاربرد سقفی توکار کویل سرخود

داکت اسپلیت یکی از بهترین وسیله ها برای تهویه مطبوع است. اگر می خواهید فضای منزل یا محل کارتان هر چهار فصل سال دارای دمای نزدیک به دمای دلخواه و مورد نظر شما باشد حتما خرید و استفاده از داکت اسپلیت را در نظر داشته باشید. در بین مدل ها و انواع مختلف این دستگاه، داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود یکی از بهترین انتخاب هاست.
داکت اسپلیت سقفی توکار برای افرادی که به زیبایی فضای داخلی اهمیت می دهند، انتخابی ایده آل است. شما می توانید این دستگاه را از برند های داخلی یا خارجی و با ظرفیت دلخواه تهیه کنید. به این ترتیب هم فضایی مرتب و زیبا خواهید داشت و هم به لطف دارا بودن فن کوئل از سرمایش و گرمایش همزمان بهره مند خواهید شد. جهت دریافت مشاوره در خصوص نحوه انتخاب و خرید مدل مناسب داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود می توانید با گروه والا اندیشان وطن تماس بگیرید.

مشخصات سقفی توکار کویل سرخود

مشخصات سقفی توکار کویل سرخود

داکت اسپلیت معمولا به دو صورت سقفی یا ایستاده ساخته می شود. داکت اسپلیت سقفی معمولا به یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی متصل است و تهویه را از طریق سقف انجام می دهد. به لحاظ مبانی علمی تهویه مطبوع نیز این نوع تهویه که از سقف شروع و انجام می شود راندمان بیشتری دارد و فضا را بسیار بهتر تهویه می کند.
داکت اسپلیت سقفی توکار در اندازه های مختلف و با عرض های متنوعی ساخته می شود تا برای هر فضایی ایده آل باشد. عرض و ابعاد داکت اسپلیت سقفی اصلی ترین عامل تعیین کننده ظرفیت داکت اسپلیت است و اگر فضای بزرگتری دارید، بهترین راه برای بهبود وضعیت تهویه محل خود، افزایش ابعاد داکت اسپلیت است.
ظرفیت داکت اسپلیت ها عموما با عددی که نشان دهنده توان آن هاست مشخص می شود. این عدد بر حسب BTU/H مشخص می شود که توان سرمایشی یا گرمایشی بوده و یک واحد انرژی است. ظرفیت داکت اسپلیت های مختلف اغلب بین 18000 تا 60000 BTU/H است و این عدد هرچقدر بزرگتر باشد داکت اسپلیت قوی تر بوده و برای فضای بزرگتری مناسب است.
داکت اسپلیت سقفی توکار توسط برند های مختلف داخلی و خارجی تولید می شود و همگی مدل های با کیفیتی را روانه بازار ها می کنند. یکی دیگر از اصلی ترین مشخصات داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود، نوع کمپرسور است که ممکن است به صورت اسکرال، اسکرو یا نوع جدیدتر DC Inverter باشد.
داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود یک مزیت مهم نسبت به سایر مدل های داکت اسپلیت سقفی توکار دارد و آن هم دارا بودن کوئل است. کوئل یک پیچه سردکننده است که با عبور یافتن از روی آن هوا خنک می شود و می تواند تهویه خنک را هم انجام دهد. اسپلیت معمولا یک بخش جدا از کوئل و فن کوئل است و دستگاه هایی که کوئل سرخود دارند بسیار محبوب تر هستند.
داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود دستگاهی است که همه این قابلیت ها را دارد. این دستگاه به صورت سقفی و توکار نصب می شود و به همین دلیل اصلا فضایی اشغال نمی کند. همچنین بابت توکار بودن ظاهر بزرگ و نه چندان زیبای اسپلیت از چشم پنهان می ماند. تعبیه شدن کوئل و فن آن و دارا بودن فن کوئل نیز مزیت بزرگی است که داکت اسپلیت سقفی توکار کوئل سرخود آن را دارد.