روف تاپ پکیج اسکرال

روف تاپ پکیج اسکرال یک نوع پکیج پشت بامی است که در آن از قطعاتی با نوع ساخت اسکرول استفاده شده است. روف تاپ پکیج ها از فن کویل ها انتخاب عالی برای سیستم های تهویه مطبوع و تهویه ساختمانی هستند و شما می توانید با در نظر داشتن نیاز و کاربری خود، پکیج های اسکرال یا اسکرو را انتخاب و استفاده کنید.

روف تاپ پکیج اسکرال

چرا روف تاپ پکیج توصیه می شود؟

روف تاپ پکیج اسکرال، یک پکیج کامل از همه دستگاه های لازم برای سیستم تهویه مطبوع است. قطعات سیستم ها و دستگاه های تهویه مطبوع پیشتر جدا و مستقل از یکدیگر بودند و همین موضوع باعث می شود فضای زیادی برای سر پا کردن یک سیستم تهویه استفاده شود و به علت از هم گسسته بودن بخش های مختلف این سیستم، راندمان کار افت پیدا کند.
پکیج های یکپارچه که به نام پکیج پشت بامی یا روف تاپ پکیج نیز مشهور هستند و روف تاپ پکیج اسکرال یک مدل از این پکیج هاست، راه حلی برای همه این مشکلات هستند. در روف تاپ پکیج ها قطعات مختلف همگی کنار هم می باشند و یک واحد کامل را تشکیل می دهند. به این ترتیب هم کار اجرا شده جمع و جور تر می شود و هم راندمان این سیستم بالاتر می رود.

تفاوت روف تاپ پکیج اسکرال و اسکرو

روف تاپ پکیج اسکرال و روف تاپ پکیج اسکرو هر دو پکیج های پشت بامی هستند و تفاوت اصلی آن ها به ماهیت مکانیکی قطعاتشان بر می گردد. به صورت کلی دستگاه های تهویه ممکن است به شکل های اسکرو (پیچشی) یا اسکرال (پیستونی) ساخته شوند. نحوه تحرک قطعات دستگاه ها، شیار های مکانیکی وارد به سیال و به طور کلی ساخت دستگاه تعیین کننده اسکرو یا اسکرال بودن دستگاه خواهد بود.
اسکرو یا اسکرال بودن و معماری ساخت این دستگاه ها تأثیر زیادی در ظرفیت و کاربری آن ها خواهد داشت. قطعاتی که اسکرو یا اسکرال بودن برای آن ها مطرح است عموما کندانسور و کمپرسور هستند. این دو قطعه نهایتا بخش کندانیسنگ یونیت یا واحد متراکم کننده را در روف تاپ پکیج اسکرال یا اسکرو تشکیل می دهند و بر روی ظرفیت عملکردی دستگاه تأثیر زیادی می گذارند.

بخش های مختلف روف تاپ پکیج اسکرال

بخش های مختلف روف تاپ پکیج اسکرال

سیستم های تهویه مطبوع عموما بخش های مشترکی دارند که این بخش ها در روف تاپ پکیج اسکرال هم وجود دارند. در همه این سیستم ها بخشی به عنوان هواساز وجود دارد که با مکش هوای بیرون، هوا را برای خنک یا گرم شدن آماده و وارد سیستم می کند. بخش هواساز ورودی دستگاه محسوب می شود و دارای قطعاتی نظیر کویل های سرمایشی و گرمایشی، فیلتر هوا و فن های دمنده است.
بخش دیگر سیستم های روف تاپ پکیج اسکرال بخش کندانیسنگ یونیت است که قلب تپنده این سیستم محسوب می شود. کندانسور و کمپرسور های اسکرال با ظرفیت متناسب با کاربری یا به انتخاب مشتری در این قسمت قرار دارند. نهایتا کانال ها و ارتباطات بین بخش ها و بین روف تاپ پکیج و فضای داخلی نیز جزئی از سیستم تهویه مطبوع هستند که از طریق جایگاه های مناسبی که در سیستم روف تاپ پکیج اسکرال تعبیه شده است به این مجموعه متصل می شوند.

چگونه می توان روف تاپ پکیج اسکرال را خریداری کرد؟

خرید روف تاپ پکیج اسکرال برای مجموعه هایی که نیاز به توان و ظرفیت مناسب سیستم های اسکرال و پیستونی دارند بسیار مناسب است. خرید این پکیج ها با کانفیگ های مختلف و دستگاه های متنوعی امکان پذیر است تا مشتریان بتوانند دستگاهی متناسب با فضای در دسترس و انتظارات خود داشته باشند.
قیمت این دستگاه ها تا حد زیادی به نوع، ظرفیت و برند قطعات به کار رفته در آن ها بستگی دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت روف تاپ پکیج اسکرال با مشاوران مجرب شرکت والا اندیشان وطن در تماس باشید.