قیمت داکت اسپلیت بالازن

خرید داکت اسپیلت بالازن با قیمت مناسب

خرید داکت اسپیلت بالازن جهت سیستم تهویه مطبوع ساختمان ضروری است. نکته مهم دیگر که موقع خرید داکت اسپیلت باید به آن توجه کنید، مشخصات فنی و قیمت آن است. همچنین گارانتی و اصالت دستگاه از فاکتورهای انتخاب دستگاه می باشند. امروزه شرکت ها و برندهای معتبر مختلفی در دنیا مشغول تولید و عرضه این محصول هستند.
یکی از دغدغه های مهم کاربران در زمان خرید انتخاب یک داکت اسپیلت خوب است. در ابتدا باید با معایب و مزایای این دستگاه آشنا شوید. همچنین باید انواع مختلف داکت اسپیلت را شناسایی کنید. سپس بهترین برندهای تولید کننده داکت اسپیلت را بشناسید تا بتوانید مهم ترین پارامترهای برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.
شما باید بدانید کدام مدل و برند دستگاه برای محیط مورد نظر شما مناسب است. توصیه می کنیم کیفیت را فدای قیمت نکنید. شما با انتخاب شرکت های تولیدی معتبر می توانید از کیفیت محصولات آن ها بهره مند شوید. ما از اعتبار و سابقه طولانی در زمینه تولید انواع داکت اسپیلت برخوردار هستیم. ما برای جلب رضایت مشتریان، محصولات خود را با قیمت مناسب در اختیار آن ها قرار می دهیم.
مشاوران متخصص ما در بخش فروش به شما کمک خواهند کرد تا داکت اسپیلتی متناسب با نیاز کاری خود خریداری کنید. در اینصورت شما می توانید نهایت لذت را از کارایی دستگاه ببرید. شما با انتخاب مجموعه ما در قبال پرداخت هزینه مناسب محصول با کیفیت دریافت خواهید کرد.

داکت اسپلیت ها انواع دیگری مانند داکت اسپیلت یونیت اسکرال، داکت اسپیلت سقفی توکار و… نیز دارند.

 

مزایای داکت اسپیلت بالازن

از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپیلت است. این سیستم همانند سایر سیستم های سرمایشی مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. از مزایای داکت اسپیلت بالازن این است که نسبت به سایر سیستم های مرکزی استقلال کامل دارد. همچنین راندمان گرمایشی این سیستم نسبت به رادیاتور بیشتر است. لوله کشی داکت اسپیلت از سقف می باشد. این امر سبب کاهش حجم لوله کشی آب گرم شده است.
یکی از مزایای داکت اسپیلت این است که هزینه راه اندازی آن نصف هزینه سیستم های چیلر و مینی چیلر می باشد. می توان گفت این مهم ترین مزایای داکت اسپیلت ها به حساب می آید. در داکت اسپیلت ها از جداکننده روغن استفاده می کنند، بنابراین امکان لوله کشی بین یونیت های داخلی و خارجی با اختلاف 15 متر وجود دارد. این مسئله در افزایش کارایی داکت اسپیلت بسیار موثر است.
داکت اسپیلت قادر به تأمین سرمایش و گرمایش کافی می باشد، بنابراین امکان صرفه جویی 20 الی 30 درصدی در مصرف برق در زمستان وجود دارد. از دیگر مزایای داکت اسپیلت ها این است که مجهز به فیلترهای قابل شستشو هستند، در اینصورت امکان ایجاد هوایی مطبوع و به دور از آلودگی برای شما وجود دارد.
شما می توانید داکت اسپیلت را در هر فضایی نصب کنید زیرا این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که در هر فضایی قابل نصب می باشد. همچنین داکت اسپیلت برای سردترین و گرمترین مناطق مناسب است. شما با خرید داکت اسپیلت می توانید به راحتی هوای مطبوعی برای خود ایجاد کنید.

 

ویژگی های مهم داکت اسپیلت بالازن

از ویژگی های مهم داکت اسپیلت بالازن دارا بودن کمپرسورهای جدید، قدرتمند و کم مصرف است. این نوع کمپرسورها از قابلیت کمپرس بیشتری برخوردار هستند. کمپرسورهای جدید حداکثر راندمان را در کوتاه ترین زمان دارند. شما باید قبل از خرید به مشخصات فنی و ویژگی های داکت اسپلیت توجه کنید.
از دیگر ویژگی های داکت اسپیلت دارا بودن کمپرسور با حداکثر انتقال حرارت و جریان طبیعی هوا است. این کندانسورها از قابلیت کارکرد تا دمای 52 درجه سانتیگراد با حفظ ظرفیت برخوردار هستند. امکان نصب برخی از داکت اسپیلت ها تا 46 متر ارتفاع وجود دارد. این امر سبب رفع نیاز پروژه های بلند مرتبه شده است.
بدنه داکت اسپلیت ها را از ورق گالوانیزه ضخیم همراه با روکش رنگ پودری می سازند، به همین دلیل داکت اسپیلت ها در برابر خوردگی مقاومت بسیار زیادی دارند. در برخی مدل های داکت اسپیلت از فن قوی تر کندانسور با پره های فلزی استفاده می کنند. این امر سبب جابه جایی حداکثر هوا و حداقل سطح صدا در داکت اسپیلت ها شده است.
در داکت اسپیلت ها از مبردهای سازگار با محیط زیست استفاده می کنند. داکت اسپیلت ها دارای فیلترهای ضد باکتری و ضد حساسیت هستند. این فیلترها از قابلیت شستشو با قابلیت دسترسی آسان برخوردار هستند. با نصب داکت اسپیلت از هوای مطبوع و عاری از آلودگی لذت خواهید برد.
ما با بهره گیری از قطعات اورجینال و تجهیزات پیشرفته محصولات خود را تولید می کنیم. نیروهای متخصص ما از دانش بالایی جهت طراحی داکت اسپیلت برخوردار هستند. به همین دلیل محصولات ما با حداکثر راندمان تولید می شوند، بنابراین قبل از خرید داکت اسپیلت باید از ویژگی های آن به طور کامل مطلع شوید.