تعمیرات سردخانه صنعتی شامل چه خدماتی است؟

تعمیرات سردخانه صنعتی شامل چه نوع خدماتی است؟

با توجه به اینکه امروزه استفاده از سردخانه های صنعتی اهمیت بسیار بالایی دارد، تعمیر و نگهداری آن موضوع بسیار مهمی است که لازم است توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود. تعمیر این سردخانه به دست افراد غیر متخصص باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری در دستگاه می گردد. تعمیرات سردخانه صنعتی شامل سرویس دوره‌ ای و به موقع سردخانه صنعتی توسط کارشناسان و متخصصان است.
سرویس دوره ای نقش بسیار مهمی در عیب یابی سردخانه دارد. همچنین با این کار احتمال خرابی و ایراد اساسی در قسمت های حساس سردخانه به طور قابل توجهی نیز کاهش می یابد. تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده با قطعات اصل و فابریک از دیگر خدمات ارائه شده در این تعمیرات است.
کارشناسان و متخصصان ما با ارائه تعمیر و سرویس به موقع در خدمت مشتریان عزیز هستند. با انتخاب تیم حرفه ای ما یعنی والا اندیشان وطن آسوده خیال باشید که تعمیرات سردخانه صنعتی شما به بهترین شکل و با کمترین هزینه انجام می شود. در صورت نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای سردخانه خود می توانید با کارشناسان قابل اعتماد ما در تماس باشید. متخصصان ما شما را به بهترین شکل در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

 

بررسی ایرادات احتمالی سردخانه صنعتی برای تعمیر

سردخانه صنعتی با گذشت زمان و یا در اثر نگهداری غیر اصولی ممکن است به تعمیرات نیاز پیدا کند. در این قسمت نگاهی بر مشکلات متداول سردخانه های صنعتی خواهیم داشت. یخ زدن اواپراتور یکی از این مشکلات رایج می باشد که دلایل متعددی در به وجود آمدن آن موثر هستند. خراب ‌شدن برد سردخانه، المنت ها و ترموفیوز از جمله عواملی هستند که باعث برفک زدن اواپراتور می شوند. یکسره کار کردن کمپرسور نیز از دیگر مشکلات رایج برای این نوع سردخانه ها است.
این مشکل به دلیل یخ زدن اواپراتور می باشد. یخ زدن اواپراتور خود نیز ممکن به دلایل متعددی همچون جریان نداشتن هوا، خراب شدن ترموستات، بسته شدن مسیر لوله‌ ها، کیفیت نامناسب ماده مبرد و وجود آب تقطیر شده روی قطعات به وجود بیاید. همچنین عملکرد نامناسب فن های اواپراتور، پایین بودن دمای ترموستات و قرارگرفتن ترموستات یا سنسور در محل نامناسب باعث سرد شدن بیش از حد سردخانه می شوند.
از دیگر مشکلاتی که نیاز به تعمیرات سردخانه صنعتی را ضروری و لازم می سازد از کار افتادن کمپرسور است. همچنین خاموش و روشن شدن کمپرسور از دیگر مشکلات رایجی است که نیاز به تعمیر دارد. در واقع در برخی موارد به دلیل عملکرد نادرست فیوزها و خازن ها ممکن است کمپرسور خود به‌ خود خاموش و روشن شود و یا مدت کوتاهی پس از روشن شدن، خاموش گردد.

 

چه زمانی نیاز به تعمیرات سردخانه صنعتی داریم؟

بهتر است بدانید سردخانه صنعتی از قطعات متعددی همچون ریسیور، اویل سپراتور، کندانسور، فیلتر درایر، شیر سردخانه، اواپراتور، ترموستات، کمپرسور، اکومولاتور و شیشه رویت تشکیل شده است. وجود ایراد و مشکل در هر کدام از قطعات ذکر شده باعث بروز مشکل در عملکرد سردخانه های صنعتی می شود. در واقع وجود خرابی در یک قسمت از این تجهیزات شما را نیازمند تعمیرات سردخانه صنعتی می سازد.
مشکلات متعددی همچون اختلال در یخ زدن رادیاتور، فشار مکش، عملکرد کمپرسور و … نوعی هشدار برای تعمیر سردخانه صنعتی هستند. از آنجا که تعمیر این نوع سردخانه کار هر کسی نیست و به تخصص نیاز دارد، بهتر است با متخصصان و کارشناسان ما تماس برقرار کنید. متخصصان ما ابتدا سردخانه صنعتی را مورد بررسی قرار می دهند. طی این بررسی ها انجام شده دلیل مشکل به وجود آمده را به درستی تشخیص می دهند و نسبت به بر طرف کردن آن اقدام می کنند.
تخصص و تجربه متخصصان ما و استفاده از تجهیزات مناسب و قطعات اصل و اورجینال دست به دست هم می دهند تا کیفیت کار ما به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. با پرداخت هزینه ای بسیار کم می توانید از خدمات سرویس دوره ای نیز بهره مند شوید. این کار نقش بسیار مهمی در افزایش کارایی و بهره وری سردخانه دارد. همچنین نگهداری درست و اصولی از سردخانه نیز در جلوگیری از بروز خیلی از مشکلات تأثیرگذار است. برای مثال یکی از این نکات نگهداری چک کردن نشتی ها قبل از شارژ مجدد سیستم می باشد.
به حداقل رساندن تعداد دفعات باز و بسته شدن درب سردخانه نیز از دیگر نگات نگهداری از این نوع سردخانه است. مسئول نگهداری از سردخانه لازم است دمای محفظه سرد و روغن کمپرسور را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهد. برای افزایش دوام و طول عمر این نوع سیستم لازم است به صورت سالیانه مبدل ها و کالیبراسیون کنترلر ها را شست و شو دهید.